This website uses cookies. Cookies remember your actions and preferences for a better online experience.
Pievienojies šai ceļojumā, lai izprastu hormonus, menstruālā cikla traucējumus, hormonālo nelīdzsvarotību un kā tas ietekmē sievietes labklājību. Noskaidro, kādus hormonus Tev jāpārbauda, lai uzlabotu veselību, atklāj, kā hormoni ietekmē sieviešu seksualitāti. Gūsti izpratni par izplatītākajām ginekoloģiskajām problēmām, par mikroelementu un vitamīnu nozīmi veselīgai dzīvei. Gūsti zināšanas, kas Tev palīdzēs cīņā ar endometriozi, PCOS un hormonālo nelīdzsvarotību!

hormonI

What manuals are included in the kit:

Iedziļinies hormonu pasaulē un izproti, kā tie ietekmē svaru. Cik ļoti liels spēks ir pareizai hormonu darbībai, lai mēs savu dzīvi dzīvotu veselīgi un ar baudu. No estrogēna līdz kortizolam un ne tikai! Kā hormoni savā starpā dejo valsis, kas jādara, lai hormonu darbība netiktu traucēta?
hormoni
Kurus hormonus man jāpārbauda?
Iegūsti hormonu testēšanas checklist. Nodrošini sevi ar zināšanām, kas nepieciešamas, lai efektīvi orientētos hormonu pārbaudē un pieņemtu apzinātus lēmumus savai veselībai.
Hormonu testu kontrolsaraksts
15 €
Kāpēc rodas menstruālā cikla traucējumi, kā tos atpazīt, kā tikt galā? Neatkarīgi no tā, vai tās ir cikla garuma izmaiņas, pārāk spēcīga vai švaka asiņošana, neizturamas sāpes mēnešreižu laikā, Tev ar to nav jāsadzīvo! Izglīto sevi, lai dzīvotu piepildītu dzīvi!
MENSTRUĀLĀ CIKLA TRAUCĒJUMI
Kāpēc traucējumi rodas un kādas sekas tas atstāj?
Vai bieži esi nogurusi, viegli aizkaitināma, liekas, ka visa pasaule ir pret Tevi, un nekādi netiec vaļā no riepiņas? Tu esi pelnījusi labāku dzīvi! Izproti hormonālās darbības traucējumus un novērs tos!
Hormonālās darbības traucējumi
Šķiet, ka tas mums visām ir tik saprotams, bet vai patiesi zinām, kas mūsu organismā notiek mēnešreižu laikā. Kas ir mēnešreižu cikli un kā tie mūs ietekmē, sākot no garastāvokļa līdz pat mūsu vizuālajam tēlam un libido?
MENSTRUĀLAIS CIKLS
Vienkārši no rīta tukšā dūšā aizejam uz laboratoriju un nododam analīzes? Nē, nē, mīļā, viss nav tik vienkārši, ir vairāki faktori, kam jāpievērš uzmanība, lai rezultāti būtu precīzāki un naudiņa netiktu izsviesta vējā. Uzzini, kā un kad jānodod dažādu hormonu analīzes.
faktori, kas ietekmē analīžu rezultātus
Vai vaina manā dzīvesbiedrā, kāpēc nevēlos seksuālo tuvību?
Hormonu darbība pat spēj ietekmēt mūsu kāri pēc seksa un to, kā iekārojam savu mīļoto! Uzzini, kas jāēd un kam jāpievērš uzmanība, lai uzlabotu libido un seksuālas attiecības.
Kā hormoni ietekmē sievietes seksualitāti
Izzini ginekoloģiskas slimības. Kā varam sev palīdzēt ar dārzeņiem, augļiem, zivīm un olbaltumvielām? Uzzini, kā sabalansēts uzturs, kas bagāts ar dārzeņiem, augļiem un jūras veltēm, var pozitīvi ietekmēt ginekoloģisko veselību.
Biežākās ginekoloģiskās SIEVIEŠU slimības
Izzini ginekoloģiskas slimības. Kā varam sev palīdzēt ar dārzeņiem, augļiem, zivīm un olbaltumvielām? Uzzini, kā sabalansēts uzturs, kas bagāts ar dārzeņiem, augļiem un jūras veltēm, var pozitīvi ietekmēt ginekoloģisko veselību.
MIKROELEMENTI UN VITAMĪNI SIEVIEŠU VESELĪBAI (endometrioze, PCOS, hormonu nelīdzsvarotība)
Metodisko materiālu komplekts

49 €

hormonI