This website uses cookies. Cookies remember your actions and preferences for a better online experience.
Privāta tiešsaistes sesija. Iepriekš saskaņotā apmeklējuma dienā Jums tiks nosūtīta tiešsaistes saite uz konferenci Zoom vietnē.
Vienas konsultāciju sesijas ilgums:
no 40 līdz 60 minūtēm.
Pirmreizēja konsultācija: 350 €
(Atkārtota konsultācija: 290 €)
Formāts
Ilgums
Cena
Individuāla konsultācija
ar Dr. med. JanU JanovskU
Mēs strādāsim kopā ar jums, lai sasniegtu konkrētu mērķi vai atrisinātu specifisku veselības problēmu. Mēs noskaidrosim problēmas cēloņus un atradīsim piemērotu risinājumu, lai justos labi un atbrīvotos no veselības problēmām.
[ SVARĪGI ]
Sagatavošanās konsultācijai:
Lai sagatavotos konsultācijai Jums ir jānodod "bāzes asins analīzes" tukšā dūšā, vislabāk to izdarīt no rīta līdz pulksten 10:00.
Pieteikšanās konsultācijai un apmaksa
Kā notiek konsultācija?
Jūs formulējat savu pieprasījumu, iesniedzat pieprasījumu ar īsu situācijas aprakstu un veicat maksājumu.
1
Sagatavošanās konsultācijai
Mēs vienojamies par ērtu datumu un laiku. Jūs veicat "bāzes asins analīzes" un saņemat rezultātus pirms sarunātas vizītes.
2
Tikšanās tiešsaistē
Norunātajā datumā mēs tiekamies ar Jums tiešsaistes platformā Zoom, lai konsultācijas laikā apspriestu Jūsu pieprasījumu un problēmu.
3
Konsultācijas ietvaros Jūs saņemsiet savu asins analīžu diagnostiku un interpretāciju, gadījumā ja būs konstatētas novirzes no referentām vērtībām, Jūs saņemsiet ieteikumus, kā var koriģēt savu dzīvesveidu un kā uzlabot savu asins analīžu rezultātus un sasniegt izvirzītus mērķus.
[ PRO ]
DĀVANU KARTE DR. MED. JANAS JANOVSKAS INDIVIDUĀLAJAI KONSULTĀCIJAI — PATĪKAMA UN NODERĪGA DĀVANA.
JŪS VARAT PIEPILDĪT SEN LOLOTU SAPNI MIĻAJAM CILVĒKAM!
Dāvanu karte ir brīnišķīgs veids, kā uzdāvināt vertīgas zināšanas un pieredzi! Norādiet personas kontaktus, kurai vēlaties sniegt iespēju izzināt sevi.